Om de website te bezoeken dien je 18 jaar of ouder te zijn.

Ik ben 18+ Ik ben nog geen 18 jaar.

Jiksu Stardust Quattro 4 Dubbele E-Sigaret

Jiksu Stardust Quattro 4 Dubbele E-Sigaret Travelkit ~ De Jiksu Stardust Quattro Double bestaat uit twee e-sigaretten in een handige opbergetui die een optimale gebruikscomfort bieden en daarbij een sjieke uitstraling hebben.

Beschikbaarheid
Niet op voorraad
 € 44,95

Dit product is op dit moment niet leverbaar. Neem contact op voor meer informatie over de voorraad status of kijk voor gerelateerde producten.

Voor 16:00 besteld, vandaag nog verstuurd!
  • Leukste assortiment van de Benelux
  • Winkel in Rotterdam
  • Gratis verzending vanaf 49 euro, 100 euro buiten Nederland

Beschrijving

 

Jiksu Stardust Quattro 4 Dubbele E-Sigaret Travelkit ~ Verkrijgbaar in blauw, zwart of transparant. De fraaie Jiksu Stardust Quattro bestaat uit een degelijke en duurzame opbergetui met daarin niet één e-sigaret, maar welgeteld twee stuks! Deze e-sigaret reisset biedt dus extra veel voordelen voor de damper die vaak op pad is.

 

Optimaal voorzien met de dubbele e-cig

Doordat je twee e-sigaretten tot je beschikking hebt, is de kans om zonder bruikbare e-sigaret te komen zitten extra klein. Daarbij zorgt de stevige opbergetui, die tevens heel geschikt is als reisetui, dat je probleemloos kunt reizen zonder je zorgen te hoeven maken over schade door stoten, vuil of vocht.

 

In de chique opbergetui is ook ruimte voor je overige e-rook accessoires, zodat je batterij, een extra batterij, je oplader en een e-vloeistof erbij opgeborgen kunnen worden. Met de travelkit van Jiksu Stardust Quattro ben je buitengewoon goed uitgerust voor iedere situatie en is e-roken een puur genot op superieur niveau.

 

In ieder vertrek rookgenot

Ook is deze dubbele Jisku Stardust Quattro reisset handig voor de verstokte damper die graag in meerdere vertrekken een e-sigaret wil hebben klaarleggen. Of je nu in de huiskamer een film zit te kijken, in de slaapkamer een boek zit te lezen of in de studeerkamer aan het blokken bent, met de dubbele Jisku bent je voortreffelijk voorzien van rookplezier.

 

Simpele bediening Het Jisku Quattro model e-sigaret heeft een uiterst eenvoudige werking, waardoor deze e-sigaret uiterst geschikt is voor de startende damper. De Jiksu e-cig beschikt over een grote e-vloeistof tank van 1,6ml.

 

Superieure kwaliteit De stoom ontwikkeling van de modieus ontworpen batterij is uitmuntend te noemen. Daarbij zorgt de ingenieus ingebouwde MCU chip control ervoor dat het dampvermogen steeds hetzelfde blijft en biedt het tevens beveiling tegen kortssluiting. Verder beschermt de MCU chip control voor het overladen of ontladen van de accu.

 

Beveiligheidssysteem

De Jiksu Stardust Travelkit heeft een slim beveiligingssysteem om te voorkomen dat de batterij onnodig leegloopt of dat kleine kinderen per ongeluk de e-sigaret in handen krijgen. De beveiliging bestaat uit een aan en uit knop die 5x achter elkaar moet worden aangeklikt om de e-cig te vergrendelen of juist te ontgrendelen. Na vijf keer drukken begint er een lampje te knipperen.

 

Tips voor optimaal gebruiksgemak

Het is belangrijk dat er tijdens het gebruik van de e-sigaret altijd voldoende e-liquid in de vloeistoftank aanwezig is, waardoor je er van verzekerd kan zijn dat de e-sigaret zijn lange levensduur blijft behouden.

 

Ook is het erg belangrijk dat je er voor zorgt dat de lontjes vochtig zijn. Keer daarom de e-sigaret voor je hem gaat gebruiken even om, zodat de e-liquid de gehele lontjes nat maakt. De smaak van de e-vloeistof komt pas na enkle haatjes volledig tot uiting.

 

Bijvullen

Voor het bijvullen van de Jiksu e-sigaret dien je de clearomizer van de batterij te schroeven en het mondstuk te verwijderen. Het is hierbij van uiterst belang dat de e-vloeistof wordt bijgevuld aan de kant waar het mondstuk zich bevindt en nooit aan de kant waar de batterij zit. Als er aan de verkeerde kant wordt gevuld kan dit grote gevolgen hebben voor de werkzaamheid van de e-sigaret.

 

Vul de clearomizer ook nooit voor meer dan de helft bij. Je kunt ongeveer tot 1,2ml vullen. Dit wordt overigens zeer duidelijk aan de zijkant van de Jiksu e-cig vermeld. Wanneer er teveel e-vloeistof wordt bijgevuld, zal de e-sigaret niet meer naar wens werken en er ontstaat tevens een grote kans dat de e-sigaret gaat lekken.

 

De Jiksu Stardust e-sigaret werkt met een gesloten systeem. Dit houdt in dat de clearomizer uit één geheel bestaat en dus in zijn geheel vervangen dient te worden als er iets kapot gaat of versleten raakt.

 

 

Tips voor het vullen van de clearomizer

  1. Rubbertje bevochtigen met e-liquid voor ieder gebruik
  2. Clearomizer ten alle tijden vullen aan de kant waar het mondstuk zich bevindt
  3. Nooit meer als de helft villen met e-vloeistof
  4. Nooit meer dan 1,2ml toevoegen om lekkage te vermijden

 

Waarschuwing om oververhitting te vermijden

Het is van belang voor de duurzaamheid van de e-sigaret dat de hieronder vermelde punten in acht worden genomen:

  • Zorg ervoor dat je tussen het e-roken door pauzes neem zodat je niet te lang achter elkaar blijft door dampen
  • Zorg er altijd voor dat er voldoende e-liquid in de tank zit

 

Inhoud

  • 2 x Batterij 650 mAh met 5-click on / off beveiliging
  • 2 x CE4 Plus verdamper Transparante Clearomizer
  • 1 x USB-snel oplaadkabel
  • 1 x Euro stekker met USB
  • 1 x Opbergetui / Reisetui
  • 1 x Gebruiksaanwijzing

 

Beoordelingen

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Jiksu Stardust Quattro 4 Dubbele E-Sigaret
Uw waardering
Copyright © 2016 Magento. All rights reserved.