Apollyon
Headshop
Tripverslagen 7
Tof gesprek man!!!
Ik was met een groepje op stap en had 3 buisjes Explosion bij me. Ik had de vorige keer al van het goedje geproefd (een half buisje) en dat beviel me enorm. Ik had dus ook deze keer veel zin in een avond vol Explosion.
Om een uur of 9 heb ik 1 buisje genomen, het was eigenlijk de bedoeling om de helft te nemen, maar het doseren direct uit het flesje is dus vrij lastig en zonder dat ik het doorhad had ik een heel buisje naar binnen.
Uit ons groepje waren nog 2 gegadigden die ook wel interesse in Explosion hadden. Een vriend van me, die veel drugs gewend is, nam ook een buisje en een vriendin, die nooit iets gebruikt heeft (op een paar joints na) nam het laatste buisje.
Alleen die maat van me vond de smaak meevallen, maar wij twee rilden als een gek na van die verschrikkelijk gore smaak. Maar goed... het idee erachter dat het niet ongemerkt in iemands drankje te gooien is, spreekt me wel heel erg aan, dus dat maakt een hoop goed!

Ik had aan de anderen al globaal uitgelegd wat de te verwachte effecten zijn en vooral dat ik misschien zo wel iedereen extra lief ga vinden.
Ik had het nog maar net uitgesproken en toen kwam het al. Iemand bood me aan om een tosti voor me te halen en .... bammmm.... ik voelde een golf van euforie tot mij komen, niet sexueel ofzo, maar een puur vriendschappelijk gevoel. Dat voelde zo lekker aan en ik voelde mij helemaal stralen van blijdschap.
Ik liep naar m'n vrienden en vol blijdschap vertelde ik dat ik nu al iemand heel lief vond en wees diegene aan die mij dus die tosti aanbood.

M'n vriendin, die m'n laatste buisje Explosion had genomen, kwam naar me toe met de vraag of het bij mij al werkte. Ik vertelde mijn belevenissen en zij vertelde dat ze nog niet echt veel voelde. Ik schoot in de lach (ik had haar nunet een diepgaand gesprek horen vertellen tegen iemand die ze helemaal niet kon.) Hahahaha, ik vroeg haar hoe dat aanvoelde en ze legde uit dat het eigenlijk wel heel goed voelde en dat ze zich zelfs een beetje bevrijd voelde van de zware lasten van de afgelopen weken. Opgelucht is het juiste woord hiervoor.

Ik voelde mij heerlijk, vond de mensen om mij heen fantastisch en kreeg een enorme praatkick. Samen met die vriend die ook het buisje genomen had, hebben we een paar uur lang aan een tafeltje, een beetje afgezonderd van de drukte, gepraat en gepraat (en nog eens gepraat) over interessante en oninteressante dingen.
Om 5 uur besloten we om naar huis te gaan. Wij drieën hadden ons perfect vermaakt en voelden ons bizar voldaan. In de auto onderweg naar huis ontving ik een SMS-je: "Tof gesprek, man"

door: Ripefa
After E
Werkt zeker wel goed dit spul, na 3 pillen de volgende dag geen kater, wel beetje duf maar thats it.

Door: Jos
Kalmoes
Iel, het smaakte heel erg vies en ik merkte er niks van. Het smaakte echt onzettend smerig!!!

Door: Hannah Sarah
De nieuwe designer drugs

Explosion, de nieuwe designer smartdrugs waar elk dance/drugs forum in een keer vol mee staat. De verhalen loogden er niet om. Uitspraken als zelfde gevoel als je eerste pil maar dan toch helder blijven en een constante euforistisch rush hebben waren toch zinnen die me erg nieuwsgierig naar het goedje maakten. Het zoekwerk naar waar het verkocht werd was gelukkig al uitgebreid gedaan op de verschillende forums en zo was zaterdag de weg naar de smartshop gauw gemaakt.

Vol verwachting dan ’s avonds op weg naar de Matrixx in Nijmegen om een heerlijk avondje te gaan stappen en als ultieme test locatie om te kijken of het de naam als party drugs kan waarmaken. We hadden besloten om bij het verlaten van de auto het eerste buisje te nemen en dan later op de avond rond een uurtje of half 3 het 2e.

In de auto het spul in een keer achterover. Jezus wat verschrikkelijk smerig echt niet normaal. Het mag dan zijn gemaakt om niet in iemand z’n drinken te kunnen gooien maar zo ranzig had echt niet gehoeven. Na nog een paar rillingen van de smaak die door me lichaam waren getrokken snel naar de ingang gelopen en naar binnen. Al in de rij voelde ik met wat ontspannender en de neiging om net iets meer te praten als normaal was duidelijk aanwezig. Na 10 minuten na inname werd ik helemaal vrolijk en het moment dat ik de muziek hoorde moest ik al dansen. Door m’n lichaam stroomt een gevoel van euforie en energie. Het begin lijkt redelijk op het opkomen van een pil ware het niet dat het niet doorzet in vaagheid. Je blijft heerlijk helder je kan je makkelijk concentreren op gesprekken en je weet precies waar je mee bezig bent. Er is geen moment dat ik het gevoel heb dat ik de controle verlies. Ook valt het me op dat gevoel constant op 1 level blijft in plaats van dat het met xtc in golf bewegingen gaat. Het euforistische gevoel houd zo’n 1 uur en kwartier aan waarna het plaats maakt voor een soort strak staan gevoel in combinatie met erg veel energie. Om half 3 het andere buisje genomen. Weer ga ik zowat over me nek van die verschrikkelijke ranzige smaak ook hierna treed binnen 10 minuten de euforistische werking in. M’n lul kick is nu echt niet te houden en ik moet een aantal mensen gewoon vertellen hoe fantastisch ik ze vind. De energie stroomt door me lichaam en terwijl Marco V met z’n laatste uurtje plaatjes draaien is begonnen ga ik helemaal op in de muziek en ga ik gewoon zwaar uit me dak. Toch zakt dit gevoel ook weer weg na zo’n anderhalf uur waarna het plaats maakt voor ultieme helderheid in combinatie met veel energie. Dit houd uiteindelijk nog zeker 4 uur lang aan. Waardoor het op de after bij vrienden thuis nog heerlijk geniet was.

Maar zoals je het nu leest klinkt het allemaal fantastisch toch merkte ik er een paar minpuntjes aan. Net als bij xtc doet de werkzame stof in Explosion aan water sparen in je lichaam. Echter met die vergelijking dat je met xtc wel met moeite normaal kan plassen en dat je met Explosion wel makkelijk kan plassen alleen de straal is miniem klein. Ook krijg je een echte verschrompelde drugs piemel die ik thuis echt met heel erg veel moeite omhoog kreeg (terwijl ik normaal zo potent als de tering ben en hem altijd zo heb staan) Het gevoel tijdens de sex ook al was dat 9 uur na inname van het laatste buisje was nog steeds intens had iets xtc achtigs. En klaarkomen (wat ik bij pillen wel kan vergeten) ging gewoon.

Visueel gezien krijg je behoorlijk grootte doppen in je ogen. Vrienden viel op dat we iets hadden gebruikt en vroegen ons of we soms helemaal van het pad waren. Ook krijg je behoorlijk last van malende kaken dus kauwgom is zeer aan te raden.

Nu heb ik nog steeds een bedrukkend gevoel in mijn hoofd terwijl ik behoorlijk helder kan denken. Eten lukt ook gewoon alleen slapen gaat minder. We waren wel gaan liggen alleen na 2 en een half uur waren we beide klaar wakker op hetzelfde moment. Ik hoop dat dat vanavond beter zal gaan.

Conclusie het spul is tot nu toe erg grappig en bevalt als vervanger van xtc behoorlijk goed (daar ik dus zowiezo geen pillen meer slik en kan slikken vanwege een veel te grote nasleep) Ik vraag me dan ook af hoe lang het legaal blijft maar ook of het na 10 keer gebruiken nog steeds zo werkt als de eerste keer. Ook is de echte kater natuurlijk nog een raadsel daar kan ik namelijk pas volgende week op z’n vroegst uitsluitsel over geven. Voorlopig is het me goed bevallen en zijn de voordelen groter als de tot nu toe merkbare nadelen.

Door: André
Dionysos
Ik heb de pillen 28 mei gebruikt, eerst 2 genomen, half uurtje later nog 1. Het enige wat ik had is dat alles vrij groen leek. Een vriend van me werd er misselijk van en een andere vriend van me voelde echt gewoon NUL helemaal NIKS en die had er VIER op !!! zonde van je geld dus deze zooi.

Toen ik eenmaal in bed lag had ik echt een kut gevoel, iets in mij zei dat ik op mn linker zij moest liggen maar ik wilde op mn rechter zij liggen, dat was ff kut begon te zweten enzo.

Door: Philip
2C-I
Het is zaterdagavond, 7 uur, als ik bezig ben mijn zojuist ontvangen portie 2C-I op te lossen in gedeminiraliseerd water. Daarbij blijft een kleine hoeveelheid van het poeder achter in het zakje wat ik met een pasje er vanaf schraap en "opeet". Ik doe een hele wilde gok en schat het in op 10mg. Ongeveer een uur later begint een mild, maar toch duidelijk aanwezig effect op te komen. Hoewel het me even doet denken aan een beginnende paddo-trip en het ook even een DXM-achtige werking heeft, moet ik uiteindelijk toch tot de conclusie komen dat 2C-I duidelijk een ander effect heeft dan de andere middelen waarmee ik geëxperimenteerd heb. Maar de effecten zijn op dit moment nog erg mild.

Na het nog een uurtje aan te hebben gekeken ben ik van mening dat deze dosering geen spectaculaire effecten met zich meebrengt en besluit ik om de dosis "wat" te verhogen. Door een behoorlijk stomme inschattingsfout van mij heb ik echter 1/3 van het flesje opgedronken (waarin 90mg 2C-I opgelost was). Ik besef mij op dit moment dat ik nu 40mg 2C-I binnen heb gekregen, wat nogal overdreven veel is...zeker aangezien dit mijn eerste ervaring met dit middel is. Maar goed, gedane zaken nemen geen keer en onder het motto van "iedereen die met beide benen op de grond staat, staat stil" ga ik er maar eens goed voor zitten/liggen...

Na een half uur begint het effect op te komen....enigzins vergelijkbaar met paddo's, maar toch duidelijk anders. De visuele effecten beginnen met de bekende golvende lijnen en zeer heldere kleuren, maar worden al gauw een heel stuk heftiger. Rond 10 uur zit ik met open mond van verbazing mijn uiterst dynamische omgeving te bewonderen. Ik kijk naar een betonnen muur op amper 2 meter afstand, die iedere paar seconden volledig van kleur verandert en barsten begint te vertonen die vervolgens als natte verf naar beneden druipen. Een (oerlelijke) graffiti op een andere muur begint zichzelf uit te breiden, terwijl de muur langzaam oplost in het niets. Objecten beginnen in elkaar over te lopen en waar ik ook kijk, zie ik een wirwar van kleuren, vreemde texturen en andere, behoorlijk heftige visuele hallucinaties. Ik probeer een gesprek met een vriend van mij te voeren (die zich in een compleet andere - ook enigzins troebele - state of mind bevindt) en hoewel ik mijn uiterste best doe om te focussen zie ik zijn gezicht volledig "morphen" in het gezicht van andere personen...in amper 20 seconden tijd heeft hij een forse baard gekregen en een mond die breder is dan zijn gezicht. Op dit moment zijn mijn gedachten ook in een allesomvattende chaos verzeild geraakt. Iedere poging te communiceren mislukt. Enerzijds omdat mijn gesprekspartner in een volkomen abstracte taal tegen mij aan het praten is, anderzijds omdat ik halverwege mijn zin ineens het idee heb dat ik over iets totaal anders aan het praten ben, daar vervolgens over verder praat en dus eigenlijk vrij serieus aan het raaskallen ben.

Ik ben op dit moment zeer zeker van het feit dat ik een veel te hoge dosis heb gepakt, maar toch ervaar ik het zeker niet als een bad trip. Het enige waar ik me een beetje druk om maak is het feit dat het extreem moeilijk is om een inschatting te maken van de ernst van allerlei dingen. Gevoelsmatig zou ik op dit moment mijn hand eraf kunnen hakken zonder dat dat enige serieuze impact zou hebben. Na de trip zou mijn hand er nog gewoon aan zitten...

Maar het lukt me toch nog wel om het rationeel denken op dit niveau vast te houden en te begrijpen dat alle eventuele gekke dingen die ik doe ook echt plaats zullen vinden. De totale wirwar van in elkaar overlopende gedachten en compleet abstracte gevoelens houdt enkele uren aan, waarna de realiteit weer langzaam begint terug te keren. Het is inmiddels 3 uur geworden en ik ben weer in staat om een gesprek te voeren wat ook daadwerkelijk ergens over gaat. Het blijft echter moeilijk om een bepaalde gedachte vast te houden.

De visuele effecten zijn iets afgenomen, maar zijn zelfs nu nog sterker dan ik ooit van enig middel heb meegemaakt. Iemand steekt een sigaret op en enkele seconden lang krijgt de hele ruimte waarin ik mij bevindt de kleur van de vlam. Als ik mij focus op een bepaald object verandert dit voortdurend van kleur en textuur.

<knip>

Het is inmiddels 7 uur 's morgens en ik acht mijzelf in staat om naar huis te rijden. Dit vormt inderdaad geen probleem, mede door het feit dat het hier om 7 uur op zondagmorgen niet echt druk op de weg is. Het duurt nog tot 10 uur voordat ik weer helemaal nuchter ben en besluit te gaan slapen.

Door: R. Verdonschot

Eerste keer Explosion
Afgelopen nacht goed wezen feesten. Op het eerste feest niets heftigers dan red bull genomen.Het tweede feest was even rijden dus vandaar. Was een feest op een boederij, waar veel mensen explosion hadden genomen. Begint schijnbaar erg aan te slaan. Sommigen beschreven het effect als coky.

In de technozaal nam ik een flesje. Jezus wat is dat ranzig! Ik heb die avond ook nog menig gezicht zien vertrekken bij het innemen van explosion. Men zei dat dat was, zodat het niet in iemands drankje te doen was. Daarom was het drankje ook groen. Op zich wel ok. Mijn maag was erg leeg (5 uur s'nachts) en want ik had alles wel verbrand met dansen. Na 5!!! minuten begon het al te werken. Hij knalde er goed in. Pff. Ik ging erg hard in al die techno. Ik kon het vergelijken met 180 -200 mg MDMA. Driekwart flesje was beter geweest.

Het leek mij beter om naar de andere zaal te gaan. Daar kon je zitten en was er van allerlei niet-elecronische muziek. Minder hectisch dus. Snel merkte ik dat ik veel losser was geworden. Ik voelde een sterke neiging tot praten en contact maken. Dat ging ook heel makkelijk. Maar niet zozeer dom lullen, zoals je bij xtc wel hebt, want mijn denkvermogen was volledig bij de tijd. Mijn invoelingsvermogen was erg hoog. Dansen ging geweldig en vol met de euforie die ik alleen van xtc ken. De muziek klonk erg goed. Het kwam heel bijzonder binnen. Ik kreeg vrij snel grote doppen. Ook kreeg ik behoorlijk wat kaakspanning. Eten ging niet gemakkelijk, maar beter als met xtc.

Doordat er behoorlijk wat mensen op het feest rondliepen met explosion op dat feest, was iedereen gezellig aan het kletsen en ging het ook ergens over. Ik heb veel parties gezien waarbij de meesten te hard gingen om nog wat zinnigs uit te kramen. Of dat mensen zo in hun zelf zijn, dat de gezelligheid ver te zoeken is. Dat was nu wel anders. Er zaten natuurlijk ook wel mensen tussen die alleen xtc op hadden, maar die kwamen na mate de avond vorderde steeds meer in de minderheid.

Ook de combi explosion - xtc bleek erg geslaagd. Sommigen onderschatte de kracht van het spul en gingen te hard. Het bleek beter om maar een half buisje te nemen als men al xtc ophad. Het effect van explosion bleef bij mij al die tijd steady aan. Bij XTC heb je pieken in het effect waarin je even hard gaat, terwijl je daarna weer vrij normaal kan worden. Met explosion is dat niet. Daar bijf je gaan.

Na twee uur nam ik nog een half flesje. Toen barste de euforie pas goed los. Op de dansvloer kon ik heel stevig doorstappen. Voelde goed. Kaakspanning werd af en toe behoorlijk heftig. Om 10.30 was het effect al behoorlijk afgenomen. Op zich logisch. Vloeibaar, dus werkt snel en is dus ook weer snel afgebroken. Toen bij iemand thuis afteren met een man of 10. Bijna iedereen had explosion gehad en was heel tevreden. Sommigen hadden het al eerder gebruikt en waren zwaar overtuigd. Je word er ook niet zo verrot van als van xtc. Je gaat geen ongecontroleerde dingen zeggen of doen waar je later spijt van krijgt. KOrtom er is controlle.

Na een paar uurtjes gezelligheid en geouwehoer, ben ik naar huis gegaan. Toen . Behalve dat ik wat moe was, was ik volledig in staat om nog een paar uur te telefoneren.
Om 17.00 ben ik gaan pitten tot 22.20 Ik ben weer helemaal bij de tijd en klaar voor een nieuwe dag. Beetje foute timing, dus daar doe ik wel wat aan. Ik had al van veel mensen gehoord dat ze maar weinig slaap nodig hebben na gebruik van explosion en er daarna weer fris tegenaan kunnen. Ideaal.

Muziek klinkt nu nog geweldig. Mijn serotonine-niveau is absoluut nog steeds hoog.Ik neem zometeen even een paar remedy's. Vind ik echt een geweldig after product. Dan slaap ik zo en het breekt gifstoffen af en vult van alles aan. Morgen even wat nieuwe 5-htp halen. Ook al geeft explosion niet de after-dip later in de week, die xtc wel geeft, lijkt het mij toch een goed plan om mijn serotonine hiermee aan te vullen.

Door: Alfa
Veel leesplezier!!!!!!!
Lees verder bij deel 8!!!!!!!
Terug naar home